Natūralios sveikatos entuziastai kalbėjo apie fermentuoto juodojo česnako, kaip supermaisto, naudą, tačiau jums gali kilti klausimas, kaip jį panaudoti savo mityboje, kai nusipirkote ir parsinešėte namo iš parduotuvės arba užsisakėte internetu. Na, nesistebėkite, nes yra daugybė puikių būdų valgyti šį neįprastą, bet skanų produktą.

Kas yra fermentuotas juodasis česnakas?

fermentuotas juodasis česnakas– česnako rūšis, fermentuojama ir brandinama net šešis mėnesius. Skonis švelnesnis nei šviežio česnako, bet vis tiek pasižymi puiku. Jis gali būti naudojamas marinatuose ir padažuose arba tiesiog valgomas žalias.

Kaip juo naudotis

Šios rūšies česnakai skiriasi nuo to, prie kurio esate įpratę. Jis nėra aštrus, bet turi aštresnį, žemišką skonį. Fermentuotą juodąjį česnaką galite naudoti taip pat, kaip ir bet kurią kitą česnako rūšį. Norėdami gauti visapusišką šios rūšies česnako naudą, geriausia jį vartoti žalią ir pridėti prie mėgstamų patiekalų ar padažų.

Receptai

Fermentuotas juodasis česnakas turi ilgą galiojimo laiką, todėl puikiai tinka laikyti šaldytuve iki šešių mėnesių. Galima naudoti kaip užtepėlę ant skrebučio ar padažuose, taip pat puikiai dera su kiaušiniais. Štai keletas kitų būdų, kaip galite naudoti fermentuotą juodąjį česnaką:

Nauda sveikatai

Daugelis žmonių ieškojo juodojo česnako privalumų, tačiau gali būti sunku suprasti, kaip ir kada jį naudoti.
Juodajame česnake yra visų tų pačių maistinių medžiagų kaip ir įprastame česnake, tačiau jame yra daug daugiau antioksidantų.